19.10.19
Pożyczki hipoteczne w NJ
Kupno domu to jedna z najpoważniejszych decyzji finansowych. Zostań właścicielem domu i złóż aplikację na pożyczkę w UPFCU. Możesz zabezpieczyć swój majątek, skorzystać z benefitów podatkowych oraz- co najważniejsze - mieć satysfakcję z bycia właścicielem nieruchomości. więcej»

KONTAKT


Sprzedaż

HomeSprzedaż › Dom-Dworek Fairfield, NJ

Dom-Dworek Fairfield, NJ

09.02.2020

Witamy w domu w europejskim stylu, zbudowanym na zamówienie. Wyższy standard jakości wykonania obejmuje granitowe stopnie wejściowe, piękne podłogi z płytek przeplatanych granitem, a także bardziej wyszukane wykończenia w całym domu.

Wejdź do dwupiętrowego foyer z naturalnym światłem wpadającym przez łukowe okna. Pierwsze piętro oferuje otwartą, przestronną przestrzeń z jadalnią wielkości bankietu, dużym salonem i kuchnią prowadzącą do ogromnego wielopoziomowego tarasu zbudowanego z myślą o rozrywce z widokiem na prywatny, bujny, całkowicie ogrodzony dziedziniec.

Drugie piętro oferuje apartament typu master ze słonecznym miejscem do odpoczynku i relaksu, duże wailk-in szafy na garderobę odzielne dla pani i pana domu. Trzy dodatkowe sypialnie z łazienkami.

Nieruchomość obejmuje garaż na 3 samochody oraz parking na 15 samochodów. Dom położony jest w samym sercu Fairfield z wielokrotnie nagradzanymi dobrymi szkołami. W bliskiej odległości od centrum kultury, biblioteki, basenu miejskiego i transportu publicznego.

Ten wyjątkowy dom, w którym się od raz zakochasz. Bardzo dobrze utrzymany przez swoich pierwotnych właścicieli, jest gotowy na początek twojego nowego lepszego etapu życia!

Lokalizacja - Fairfield, NJ