19.10.19
Pożyczki hipoteczne w NJ
Kupno domu to jedna z najpoważniejszych decyzji finansowych. Zostań właścicielem domu i złóż aplikację na pożyczkę w UPFCU. Możesz zabezpieczyć swój majątek, skorzystać z benefitów podatkowych oraz- co najważniejsze - mieć satysfakcję z bycia właścicielem nieruchomości. więcej»

KONTAKT


Sprzedaż

HomeSprzedaż › Dom w Ringwood, NJ

Dom w Ringwood, NJ

09.17.2020

Dom marzenie! Położony przy cichej ślepej drodze leśnej, z prywatnym podjazdem do pięknie urządzonego domu o powierzchni 4,500 stóp kwadratowych na zacisznej działce o powierzchni ponad 5 akrów!

Przestronne pokoje z 9-stopowym sufitem, zaprojektowane ze smakiem! Ciekawy plan piętra i wspaniałe wykończenia. Dwustronny kominek, bar śniadaniowy i oddzielna jadalnia. Jadalnia jest idealna na przyjęcia i ciche noce w domu! W pokoju rodzinnym: dwustronny kominek, słoneczna, druga klatka schodowa prowadząca na górne piętro i na podwórko z widokiem. Główna sypialnia z łazienką z pewnością zrobi na Tobie wrażenie! Piwnica: ponad 2,000 stóp kwadratowych. Możesz tam urządzić: kino, studio muzyczne, biuro lub wszystkie powyższe!

Zewnątrz domu też robi wrażenie. Wiele miejsca na spacery. Taras na lato i na chłodne wieczory, rozpal ogień we wbudowanym palenisku.

Ten zaprojektowany i zbudowany przez Pulte dom w 2004 roku był dobrze utrzymany a niedawno idealni wyremontowany. Specjalnie zaprojektowana nowa wanna w głównej łazience z wszystkimi możliwymi dodatkami: pływające podwójne umywalki, wolnostojąca wanna do kąpieli, spa jak prysznic i nie tylko.

Dom wyposażony jest w system paneli słonecznych o mocy 9,8 kW, pokrywający około 90% wszystkich kosztów energii elektrycznej. Panele słoneczne utrzymują koszty na bardzo niskim poziomie, są opłacane i zwracają się przez następne pięć lat! Dom działa bardzo wydajnie dzięki panelom słonecznym i dodatkowej izolacji. Zasilacz UPS dla całego domu, generator rezerwowy podłączony do podstawowego źródła paliwa z szacowanym maksymalnym czasem działania 750 godzin, przy pełnej mocy w przypadku przedłużającej się przerwy w dostawie.

Co jeszcze...? Najlepiej samemu zobaczyć! Zwłaszcza, że cena nie odstrasza, tylko... $775,000

Skontaktuj się z Iwoną, aby uzyskać dodatkowe zdjęcia i szczegóły.