19.10.19
Pożyczki hipoteczne w NJ
Kupno domu to jedna z najpoważniejszych decyzji finansowych. Zostań właścicielem domu i złóż aplikację na pożyczkę w UPFCU. Możesz zabezpieczyć swój majątek, skorzystać z benefitów podatkowych oraz- co najważniejsze - mieć satysfakcję z bycia właścicielem nieruchomości. więcej»

KONTAKT


NIERUCHOMOŚCI W NJ

HomeNIERUCHOMOŚCI W NJ › Nowe Centrum Keller Williams Prosperity

Nowe Centrum Keller Williams Prosperity

09.16.2019

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wielkie otwarcie nowego centrum Keller Williams Prosperity w Wayne w najbliższy poniedziałek 16-go września wieczorem 5:30pm-8:30pm.

Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z wieloma osobami biznesu na różnorodne tematy włączając możliwość pracy w tym Center.

Na wszystkich gości, a oczekuje się minimum 300 osób, czeka dużo atrakcji; pyszne jedzenie, muzyka na żywo, wino, piwo, "freebies," etc. Impreza na parkingu pod dużymi namiotami oraz w środku budynku, który znajduje się tuż obok Kohl's przy Rt. 23 N w Wayne (nowoczesny gmach z czarnymi szybami).

Osoby, które planują sprzedać, kupić lub wynająć dom lub mieszkanie będą mogli poznać agentów, firmy adwokackie i przedstawicieli firm pożyczkowych, lokalne banki, inspektorów, firmy budowlane i remontowe, etc.

Naprawdę warto (opłaca!) przyjść. Zapraszam!

Iwona