19.10.19
Pożyczki hipoteczne w NJ
Kupno domu to jedna z najpoważniejszych decyzji finansowych. Zostań właścicielem domu i złóż aplikację na pożyczkę w UPFCU. Możesz zabezpieczyć swój majątek, skorzystać z benefitów podatkowych oraz- co najważniejsze - mieć satysfakcję z bycia właścicielem nieruchomości. więcej»

KONTAKT


Sprzedaż

HomeSprzedaż › OKAZJA. Ringwood, NJ.

OKAZJA. Ringwood, NJ.

08.27.2020

Dom "perełka" na sprzedaż w Ringwood, NJ.

Trudno opisać ten dom, trzeba go po prostu zobaczyć! Położony w zaciszu, które może stać się Twoim osobistym schronieniem, Twoim prawdziwym domem. Odizolowany, zapewniający pełny spokój, dom, położony pośród prawie 3 akrów prywatnej ziemi w słynnym Stonetown. Zapierające dech w piersiach "dzieło sztuki", które z pewnością zainspiruje i ożywi nawet najbardziej wymagających gości. Wnętrze idealnie komponuje się z zewnętrzem, ponieważ ściany ze szkła i rozległe okna zapewniają wiele przestrzeni. Zaledwie 45 minut od Nowego Jorku to arcydzieło projektanta szczyci się: ręcznie robionym w drewnie wykończeniem, apartamentem na 1. piętrze z pełną łazienką i wyjściem na basen, biblioteka z balkonem z niesamowitymi widokami i własną łazienką, dodatkowym biurem, doskonałej jakości wykończeniami w każdym pokoju. Wiele przestrzeni na zewnątrz zapewnia udane każde party & BBQ. Na świeżym powietrzu zadaszone patio, altana i basen, ulica-ślepy dojazd.

Zaplanuj prywatne oglądanie tej unikalnej nieruchomości już dziś i poznaj niezapomniane otoczenie, które wkrótce możesz nazwać „domem”.

Lokalizacja - Ringwood, NJ. Cena $1,099,900

Skontaktuj się z agentem Iwoną z Keller Williams Prosperity Realty, już dziś, aby uzyskać dodatkowe zdjęcia i szczegóły.